מכתבי תודה והמלצות מטופלים/ות

מזה מספר חודשים אני מטופלת אצל ד"ר ערן מגון בשל בעיות במערכת העיכול.

כבר מהמפגש הראשון נדהמתי מיכולת האבחון החדה של ד"ר מגון. באמצעות תשאול, מעבר על תוצאות בדיקות דם, בדיקת דופק, לשון ובדיקה גופנית הוא ידע לומר לי דברים מדוייקים על עצמי, ברמת דיוק שלא נתקלתי בהם אצל שום מטפל אחר.

התזונה שד"ר מגון המליץ לי עליה היתה מותאמת עבורי, היא טעימה מאד ולא רק בריאה,  ולאורך הזמן ד"ר מגון עשה התאמות בתזונה ובתוספים על פי הצורך וההתקדמות.

ד"ר מגון זמין לכל שאלה ומקנה תחושה שאני בידיים טובות ויש על מי לסמוך במסע ההחלמה.

גם ההיבט הנפשי, שהוא בלתי נפרד מתהליך הטיפול, וכל עניין בחיים שעשוי להיות קשור לטיפול, מקבל מענה במפגשים עם ד"ר מגון.

ד"ר מגון הוא ממש מנטור לחיים.

אני עדיין נמצאת בתהליך ההחלמה, אבל מרגישה שיפור בסימפטומים, התחזקות פיזית ושיפור באנרגיה.

בתודה והערכה,

י.א. (השם שמור במערכת)

 

אני מודה מאד לד"ר ערן מגון, על הטיפול המצוין ששיפר מאד את איכות החיים שלי.

הגעתי לטיפול לפני ארבע שנים עקב סבל מאלרגיות, סינוסיטיס וגם עודף משקל.

במהלך השנים האלו ירדתי 6 ק"ג והגעתי למשקל רצוי ויציב ללא כל מאמץ. ההבנה שלי בנוגע לסוגי המאכלים המתאימים לי שפרה מאוד את מצב האלרגיות והסינוסיטיס. היום כבר ברור לי מה המחיר הבריאותי שאני משלמת כאשר אני מתעלמת וחוטאת בסוגי אוכל שמזיקים לי, ומרגישה חופשית לבחור בכל רגע בין לחטוא ולסבול או לוותר ולא לסבול.

לפני הטיפול והאבחון – הבורות בנושא לא איפשרה חופש בחירה כזה.

אני ממליצה בחום לצאת עם ד"ר מגון למסע למידה והבראה כזה.

בתודה ושנה טובה,

אירית סגולי

הגעתי לד"ר מגון במצב רעוע מבחינה בריאותית שנוגעת למערכת העיכול.
חזרתי מהמזרח הרחוק מספר חודשים קודם לכן עם חיידק, שפיתח אצלי בגוף גסטריטיס ותסמונת המעי הרגיז.
המערכת הרפואית המערבית לא סיפקה לי שום כלים לטיפול, מעבר לתזונאית שרק חוללה עוד יותר בלאגן במערכת העיכול שלי.
הגעתי למצב של משקל נמוך (6 ק"ג מתחת למשקל היעד) ולהגעה לשירותים בתדירות של 10 פעמים ביום, כשכל פעם לוותה בדימומים צורבים בזמן הניגוב.

בהמלצתו של חבר, הגעתי לד"ר מגון שטיפל בי באופן מסור בתוספי תזונה שבאים להחזיר את היציבות למערכת העיכול. במקביל הוא בנה עבורי תפריט שלם של מאכלים שתומכים בבטן ולימד אותי מדיטציה הודית שתרמה לי להרגע ולהפחית את הסיכוי להתקפים שנוגעים למעי הרגיז.

היום אני בריא לחלוטין בהקשר וחזרתי לאכול כרגיל.
בטוחני, שבלעדי ערן לא הייתי עובר את תהליך ההחלמה הזו בצורה בטוחה וקלה כמו שעברתי.
בזכותו איכות החיים שלי השתפרה פלאים, וגם אחרי סיום הטיפול אני ממשיך לנטול חלק מתוספי התזונה עליהם המליץ וממשיך לאכול הרבה מדברי המזון עליהם המליץ.

רופא טוב = רופא לחיים, וד"ר מגון הוא לחלוטין כזה.

בתודה רבה,

אהרון מיקל, ראשל"צ

כשבועיים לאחר המפגש הראשון עם דר מגון שבמהלכן עברתי לתזונה איורוודית בתוספת חליטת צמחי מרפא, הרגשתי שינוי גופני דרמתי. בשנה האחרונה הרגשתי עייפות קשה, כאבים מפושטים בגב ובמפרקים, נפיחות ועודף משקל ותחושה כללית של אבדן שליטה בריאותית. פחדתי לעשות בדיקות. לא האמנתי באיזו מהירות תחזור אלי תחושת החיות הכללית שחשבתי שאיבדתי אותה לעד. הגוף שלי הגיב במהירות והרגיש ריחוף ואופטימיות לעומת הכבדות, חוסר כוח ורצון לישון בכל שעות היממה. גופי אותת לי שזאת דרך נהדרת לריפוי.
אני ממשיכה הלאה כדי להעמיק בתהליך הניקוי וההבראה. דר מגון מסביר באופן סבלני, פשוט וברור והוא נגיש לכל שאלה, פניה ותהייה. בהחלט חוויה מתקנת.

אסתר אל על

אני שמחה להמליץ על ד"ר ערן מגון ושיטת הטיפול האיורוודי שאני נוהגת על פיה מזה מספר שנים. הגעתי עם תלונות על גלי חום ובעיות עיכול.

אחרי אבחון, קיבלתי מד"ר מגון המלצות לתזונה בשילוב עם צמחי מרפא.

אורחות החיים המומלצים על פי האיורוודה – מזון שמתאים לי, בשעות נכונות, בנוסף למדיטציה, שינה וספורט – מיטיבים איתי מאד.

אני ממליצה בחום על ד"ר מגון, שהוא רופא מצוין וקשוב לצרכי המטופל.

ד"ר י.י . (השם שמור במערכת)

ד"ר מגון יקר,

רציתי לשתפך בתוצרי התהליך הנהדר שעשיתי בסיועך.

באמצעות תוספים , חליטות צמחים, שמנים, והמלצות לשינוי באורח חיי קיבלתי חווית חיוניות חדשה ומרעננת, שיפור משמעותי בתפקוד מערכת העיכול שלי, באיכות השינה(!!) וכוחות שלא הכרתי קודם לכן.

אחרי הפסקה קלה ממשיכה ומחדשת בדיוק את אותה הדרך.

תודה רבה

אירית אלמוג

 

ד"ר ערן מגון היקר,
איזו המלצה יכולה להיות טובה יותר מזו של "לקוח חוזר"?…
הגעתי אליך לפני כ 17 שנים עם בעיה שהרפואה המערבית לא יכלה לה. כבר אז הוקסמתי מהנינוחות, הרוגע, השיחה בגובה העיניים (משהו שהרבה רופאים שכחו איך לקיים לצערי) וההקשבה. ואכן, הצלחת להבריא אותי עם טיפול שלא דרש משאבים מיוחדים או כדורים (שלעיתים פותרים בעיה אחת אבל יוצרים בעיה במקום אחר). סה"כ תזונה שמתאימה לי.
ושוב, בחלוף הרבה שנים, כשהגוף שלי "מצא לעצמו" בעיות אחרות ומגוונות, חזרתי.
ושוב, השיחה הנעימה בגובה העניים, הידע, ההקשבה, האיכפתיות, החמלה…
גם הפעם הצלחת לאזן את ה"תקלות" בתזונה מותאמת מבחינה פיזית וקולינרית, תוספי תזונה טבעיים ומעבר לאורח חיים בריא ונכון. ככה, בלי כימיה מיותרת, בדיקות פולשניות או הצורך לבקר כל חודש.
אני מודה לך על כל יום שעובר ללא כאבי בטן, בעיות בעיכול, אלרגיות ועייפות.
אני ממליצה בחום וללא סייג הן על השיטה והן (ובמיוחד) על המטפל .
מוקירה ומעריכה,

עידית וייצמן

Dear Dr. Magon

You don't know how grateful I'm for the moment I have learned about Ayurveda and entered your clinic!
I came to you after 1.5 years of efforts to treat panic attacks, high blood pressure and a continuous discomfort of the digestive system.
For long as a year and a half I have used regular western medicines but my problems became worse and worse. Twice a week I had panic attacks that paralyzed my ability to work and raised my blood pressure. I felt no energy and no taste of life. My stomach was all the time bloated and I suffered from a continuous bitter taste in my mouth.
I looked everywhere in a hope to find a solution, and I was afraid that I'll stay like this for the rest of my life…. Until I discovered Ayurveda.
Now, just after  3 months, I'm again as I remember myself 10 years ago: full of energy, no panic attacks AT ALL, I have normal blood pressure and my digestive system is working better than ever before.
All this just by keeping Ayurveda rules which are very simple!

Thank you very much for your treatments and I'm sure that my experience with Ayurveda will not stop here…

Adina Kalin

ד"ר ערן מגון היקר,
אבקש להודות לך מקרב לב על כך שמצאת מזור לתופעות שסבלתי מהן: כאבי ראש, גלי חום, חוסר שינה.
פניתי אליך לאחר המלצה חמה מקולגה לעבודה.
בפגישות אצלך בקליניקה בצורה האנושית והנעימה כל כך המאפיינת אותך, שאלת שאלות, הקשבת, התאמת לי תכנית טיפול אישית, אשר כללה הוראות ברורות לגבי התזונה הרצויה, נקודות לשינוי סדר יום, שעות שינה, מדיטציה, לרבות צמחי מרפא.
בתום כל פגישה העברת למייל שלי הנחיות נוספות אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מהיום יום שלי
בכל עת כשפניתי אליך בשאלה  במייל או ב  S.M.S. היית זמין  וענית באדיבות.
למדתי רבות מהפגישות.

אורלי שפיצר

במכתב זה אני רוצה קודם כל רוצה להודות לד"ר ערן מגון על השיפור המשמעותי שחל במצבי הבריאותי והנפשי ולפנות לאנשים שמחפשים פתרון לבעיות בריאותיות.

אני בעצמי חיפשתי כעשרים שנה פתרון לבעיות המיגרנות, מעי הגס ובזמן האחרון גם לגיל המעבר.
פניתי לרפואה הקונבנציונלית ולרפואה אלטרנטיבית ובהם היו שיטות שעבדו כל עוד אתה הולך למטפל, ושיטות שאף גרמו לתוצאה הפוכה, לנזק.

שיטת האיורוודה היה הניסיון האחרון לפניי שהתייאשתי ולמזלי הרב השיטה הזאת הצליחה להביא אותי למצב בריאותי ונפשי הרבה יותר טוב שנמשך לאורך זמן. לפי הניסיון וההתרשמות האישית שלי שיטת האיורוודה היא שיטה "עדינה" כלומר אין בה תופעות לוואי, תגובות לא נעימות ולא כמו שאר השיטות שיכולה להיווצר החמרה למען הטבה.
כמו כן בשיטת האיורוודה המטופל לא תלוי במטפל (לא צריך להגיע כל שבוע), האוכל טעים ופשוט להכנה ולא פחות חשוב זול. גם התרופות שהן טבעיות כמובן זולות גם הן.

יתרון נוסף הוא שהשיטה פועלת גם אם תבצע 80 אחוז מהטיפול, כלומר גם אם חטאת ואכלת משהו שהוא לא חלק מהטיפול לא קרה כלום וזה לא ישפיע עלייך בצורה כל כך משמעותית לעומת טיפולים שדורשים ממך 100 אחוז כל הזמן.

אני מקווה שבמכתב זה הצלחתי להעביר אליכם את יתרונות השיטה ולפתור לכם את ההתלבטויות בבחירת שיטת טיפול ואורך חיים טוב יותר.

תרגישו טוב ובהצלחה,

סוזנה ק.

ספר אורחים:

מכתבי תודה על סדנאות, הרצאות וראיונות:

מכתבי תודה מתלמידים:

תפריט
דילוג לתוכן