מכתבי תודה והמלצות

אני שמחה להמליץ על ד"ר ערן מגון ושיטת הטיפול האיורוודי שאני נוהגת על פיה מזה מספר שנים.

אורחות החיים המומלצים על פי האיורוודה – מזון שמתאים לי, בשעות נכונות, בנוסף למדיטציה, שינה וספורט – מיטיבים איתי מאד.

אני ממליצה בחום על ד"ר מגון, שהוא רופא מצוין וקשוב לצרכיי המטופל.

ד"ר י.י.

ד"ר ערן מגון היקר,
איזו המלצה יכולה להיות טובה יותר מזו של "לקוח חוזר"?…
הגעתי אליך לפני כ 17 שנים עם בעיה שהרפואה המערבית לא יכלה לה. כבר אז הוקסמתי מהנינוחות, הרוגע, השיחה בגובה העיניים (משהו שהרבה רופאים שכחו איך לקיים לצערי) וההקשבה. ואכן, הצלחת להבריא אותי עם טיפול שלא דרש משאבים מיוחדים או כדורים (שלעיתים פותרים בעיה אחת אבל יוצרים בעיה במקום אחר). סה"כ תזונה שמתאימה לי.
ושוב, בחלוף הרבה שנים, כשהגוף שלי "מצא לעצמו" בעיות אחרות ומגוונות, חזרתי.
ושוב, השיחה הנעימה בגובה העניים, הידע, ההקשבה, האיכפתיות, החמלה…
גם הפעם הצלחת לאזן את ה"תקלות" בתזונה מותאמת מבחינה פיזית וקולינרית, תוספי תזונה טבעיים ומעבר לאורח חיים בריא ונכון. ככה, בלי כימיה מיותרת, בדיקות פולשניות או הצורך לבקר כל חודש.
אני מודה לך על כל יום שעובר ללא כאבי בטן, בעיות בעיכול, אלרגיות ועייפות.
אני ממליצה בחום וללא סייג הן על השיטה והן (ובמיוחד) על המטפל .
מוקירה ומעריכה,

עידית וייצמן

Dear Dr. Magon

You don't know how grateful I'm for the moment I have learned about Ayurveda and entered your clinic!
I came to you after 1.5 years of efforts to treat panic attacks, high blood pressure and a continuous discomfort of the digestive system.
For long as a year and a half I have used regular western medicines but my problems became worse and worse. Twice a week I had panic attacks that paralyzed my ability to work and raised my blood pressure. I felt no energy and no taste of life. My stomach was all the time bloated and I suffered from a continuous bitter taste in my mouth.
I looked everywhere in a hope to find a solution, and I was afraid that I'll stay like this for the rest of my life…. Until I discovered Ayurveda.
Now, just after  3 months, I'm again as I remember myself 10 years ago: full of energy, no panic attacks AT ALL, I have normal blood pressure and my digestive system is working better than ever before.
All this just by keeping Ayurveda rules which are very simple!

Thank you very much for your treatments and I'm sure that my experience with Ayurveda will not stop here…

Adina Kalin

ד"ר ערן מגון היקר,
אבקש להודות לך מקרב לב על כך שמצאת מזור לתופעות שסבלתי מהן: כאבי ראש, גלי חום, חוסר שינה.
פניתי אליך לאחר המלצה חמה מקולגה לעבודה.
בפגישות אצלך בקליניקה בצורה האנושית והנעימה כל כך המאפיינת אותך, שאלת שאלות, הקשבת, התאמת לי תכנית טיפול אישית, אשר כללה הוראות ברורות לגבי התזונה הרצויה, נקודות לשינוי סדר יום, שעות שינה, מדיטציה, לרבות צמחי מרפא.
בתום כל פגישה העברת למייל שלי הנחיות נוספות אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מהיום יום שלי
בכל עת כשפניתי אליך בשאלה  במייל או ב  S.M.S. היית זמין  וענית באדיבות.
למדתי רבות מהפגישות.

אורלי שפיצר

במכתב זה אני רוצה קודם כל רוצה להודות לד"ר ערן מגון על השיפור המשמעותי שחל במצבי הבריאותי והנפשי ולפנות לאנשים שמחפשים פתרון לבעיות בריאותיות.

אני בעצמי חיפשתי כעשרים שנה פתרון לבעיות המיגרנות, מעי הגס ובזמן האחרון גם לגיל המעבר.
פניתי לרפואה הקונבנציונלית ולרפואה אלטרנטיבית ובהם היו שיטות שעבדו כל עוד אתה הולך למטפל, ושיטות שאף גרמו לתוצאה הפוכה, לנזק.

שיטת האיורוודה היה הניסיון האחרון לפניי שהתייאשתי ולמזלי הרב השיטה הזאת הצליחה להביא אותי למצב בריאותי ונפשי הרבה יותר טוב שנמשך לאורך זמן. לפי הניסיון וההתרשמות האישית שלי שיטת האיורוודה היא שיטה "עדינה" כלומר אין בה תופעות לוואי, תגובות לא נעימות ולא כמו שאר השיטות שיכולה להיווצר החמרה למען הטבה.
כמו כן בשיטת האיורוודה המטופל לא תלוי במטפל (לא צריך להגיע כל שבוע), האוכל טעים ופשוט להכנה ולא פחות חשוב זול. גם התרופות שהן טבעיות כמובן זולות גם הן.

יתרון נוסף הוא שהשיטה פועלת גם אם תבצע 80 אחוז מהטיפול, כלומר גם אם חטאת ואכלת משהו שהוא לא חלק מהטיפול לא קרה כלום וזה לא ישפיע עלייך בצורה כל כך משמעותית לעומת טיפולים שדורשים ממך 100 אחוז כל הזמן.

אני מקווה שבמכתב זה הצלחתי להעביר אליכם את יתרונות השיטה ולפתור לכם את ההתלבטויות בבחירת שיטת טיפול ואורך חיים טוב יותר.

תרגישו טוב ובהצלחה,

סוזנה ק

ספר אורחים:

מכתבי תודה על סדנאות, הרצאות וראיונות:

מכתבי תודה מתלמידים:

תפריט
דילוג לתוכן